Kas on küsimusi? Küsige eksperdi käest +370 612 22666

Värvitud lakid

Värvitud lakid viimaseks kattekihiks

Viimaseks kattekihiks mõeldud värvitute vedellakkide valmistamisel kasutatakse samasuguseid vaike ja lahusteid nagu baaslakkides. Sellel põhjusel on need samasuguste katteomadustega (termoreaktiivsed, väga hea nakkumine baasvärvidega, hea tootlikkus, väga kõrge vastupanuvõime UV-kiirgusele, katte head mehaanilised omadused ja vastupanuvõime kemikaalidele), samuti iseloomustab seda väga kõrge läbipaistvusaste, tänu millele ei muutu baasvärvi värvus. On esindatud erinevates läikevariantides - sügav matt, poolmatt, klantsläikega.  

Värvitud lakid viimaseks kattekihiks

Värvitud pulberlakid viimaseks kattekihiks - need on samuti kõrgelt spetsialiseeritud tooted, mida kasutatakse RIMCO süsteemis kolmanda kihina. Iseloomulikuks on eelkõige väga kõrge läbipaistvuse aste (eriti pulbriline akrüülvärv), seoses millega näevad RIMCO baasvärviga värvitud rehvid, mis on kaetud värvitud lakiga - täpselt samuti välja. Need on pulbervärvid, mis on välja töötatud pealekandmiseks elektrostaatilise meetodiga, väga kõrge baasvärvidega nakkumise astmega, hea voolavusega, saadud katte suurepäraste mehaaniliste omaduste ja vastupidavusega keemiliste ainete suhtes. 

alla omaduste

kaardid

vaadata faile allalaadimiseks >

alla tehnilised

kaardid

vaadata faile allalaadimiseks >

Kontakt

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

RimCo distributor:

 

UAB Ratelitas

Šeškinės g. 2

LT-07152 Vilnius, Lithuania

tel. +370 612 22666

e-mail: ratelitas@gmail.com

www.ratelitas.lt

Veebisait kasutab küpsisefaile teenuste realiseerimise eesmärgil. Te võite seadistada oma brauseris küpsisefailide säilitamise ja neile juurdepääsu tingimused.
Rohkem teavet saate Konfidentsiaalsuspoliitika.

Olen nõus