Kas on küsimusi? Küsige eksperdi käest +48 601 051 653

Firmast

 

Firmad, kes tegelevad alumiiniumvelgede värvimise/taastamisega, esitavad üha kõrgemaid nõudeid lakikatetele, mida velgedele kantakse. Tähtis ei ole mitte ainult välisilme, vaid ka väga kõrge mehaaniline vastupidavus, samuti vastupidavus keskkonnateguritele (UV-kiirgus, niiskus, sool või autokeemia). 

Püüdes rahuldada turu vajadusi, võtsime me kasutusele professionaalse süsteemi RIMCO alumiiniumvelgede lakkimiseks/taastamiseks. See on vertikaalne süsteem, mis põhineb kolme värvikihi pealekandmisel eelnevalt mehaaniliselt (klaas- või liivtöötlusega) või keemiliselt ettevalmistatud alumiiniumvelgedele. Iga kiht on spetsiifiliste omadustega, tagades sellega vastavad omadused kogu kattele. See süsteem funktsioneerib maailmaturul, on kontrollitud ja järeleproovitud maailma suurimate alumiiniumvelgede tootjate poolt. 

Sobib samuti kergsulamitest velgede taastamiseks, mida kinnitab sellise värvimisvormi suur populaarsus Euroopas, näiteks Suurbritannias. Seepärast, et visuaalse efekti tagab vedel baasvärv, nõuab värvimistehnoloogia kahe värvimisseadme olemasolu: pulbrilise ja vedela. Samuti on vajalik ahi detailide kuumutamiseks, kuna vedelad värvid vajavad termilist tahkestumist temperatuuril 150-170°C. Baasiks on eriliste omadustega pulbervärv, mis on valmistatud epoksiid- ja polüestervaigu alusel. Järgmine kiht, mis annab värvitud veljele välisilme, kantakse peale vedelal kujul ja tahkestub hiljem ahjus. Viimane kiht - värvitu lakk, täidab kaitsefunktsiooni, mida võib peale kanda nii vedelas kui ka pulbrilises vormis. Iga kihi omadused on esitatud tabelis. Süsteemi iga kiht on nii planeeritud, et tagada laitmatu visuaalne efekt ning värvitud detailile täielik mehaaniline ja korrosioonivastane kaitse. Lisaks sellele, võrreldes tüüpilise kahe- ja kolmekihilise pulbervärvimisega, mida kasutatakse turul, on antud pakkumine konkurentsivõimelisem nii majanduslikust kui ka esteetilisest seisukohast. 

Kontakt

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

FarCo Sp. z o.o.

ul. Stanisława Szymańskiego 11

87-100 Toruń

Poland

tel. +48 785 831 334

biuro@farco.pl

 

Artur Jankowski

tel. +48 601 051 653

artur.jankowski@farco.pl

Veebisait kasutab küpsisefaile teenuste realiseerimise eesmärgil. Te võite seadistada oma brauseris küpsisefailide säilitamise ja neile juurdepääsu tingimused.
Rohkem teavet saate Konfidentsiaalsuspoliitika.

Olen nõus